امتیاز {{starRate.StarValue}} از 5 از بین {{starRate.TotalVotes}} امتیازدهنده به راهنمای استرداد بلیط

راهنمای استرداد بلیط

راهنمای استرداد بلیط از سایت "به پرواز"

 

نحوه استرداد بلیط برای افرادی که در سایت "به پرواز" ثبت نام کرده اند با افرادی که به صورت مهمان از سایت استفاده می کنند، متفاوت است.


حالت اول) افرادی که دارای حساب کاربری هستند:


1. ابتدا وارد حساب کاربریتان شوید.

 

استرداد بلیط

استرداد بلیط


2. با کلیک در قسمت (1) لیست مربوطه را باز کنید و از آنجا با کلیک در (2) لیست گزارشات را مشاهد نمایید.

 

استرداد بلیط


3. در لیست باز شده گزینه "بلیط های خریداری شده" را انتخاب کنید تا تمام بلیط های خود را مشاهده کنید.

 

استرداد بلیط


4. در قسمت (1) می توانید تمام بلیط های خود را مشاهده کنید. در مقابل بلیطی که می خواهید استرداد کنید روی گزینه (2) استرداد کلیک کنید.

 

استرداد بلیط


5. پنجره ای برای شما نمایش داده خواهد شد که در آن می توانید (1) نوع استرداد را تعیین کنید. پس از انتخاب نوع استرداد، روی (2) مرحله بعد کلیک کنید.

 

استرداد بلیط


توجه داشته باشید که در صورتی می توانید بلیط خود را "بدون جریمه" کنسل کنید که بلیط شما شرایط لازم را طبق آنچه در تصویر زیر آمده، داشته باشد.

 

استرداد بلیط


6. پس از انتخاب نوع استرداد، اسامی افراد برای شما نمایش داده خواهد شد. (1) بهای جریمه هر نفر در مقابل اسامی افراد قابل مشاهده است، می توانید از قسمت (2) فرد یا افرادی را که می خواهید بلیطشان را استرداد کنید، انتخاب نمایید. پس از انتخاب به "مرحله بعد" بروید.

 

استرداد بلیط


7. در این مرحله اطلاعات بلیط و هزینه کنسلی برای شما نمایش داده می شود. چنان که این اطلاعات را تایید می کنید روی گزینه "استرداد" کلیک کنید.

 

استرداد بلیط


8. درخواست استرداد شما ثیت شد.

 

استرداد بلیط


حالت دوم) افرادی که دارای حساب کاربری نیستند:


1. در صفحه اصلی، از قسمت بالا گزینه "استرداد بلیط" را انتخاب کنید.

 


2. پنجره ای به شکل زیر برای شما نمایش داده خواهد شد. در قسمت های مشخص شده (1) آدرس ایمیل (2) شماره تلفن همراه و (3) کد مرجع را که روی بلیط شما درج شده است وارد نمایید. برای ادامه کار روی قسمت (4) پیگیری کلیک کنید.

 

استرداد بلیط

 

با کایک روی دکمه پیگیری، پنجره مربوط به انتخاب نوع استرداد برای شما نمایش داده می شود و شما به مرحله 5 از حالت اول، که در بالا توضیح داده شد منتقل خواهید شد. ادامه مراحل را تا ثبت درخواستتان طبق آنچه در بالا آمده است طی کنید.
 

برچسب ها {{item.name}}
;