امتیاز {{starRate.StarValue}} از 5 از بین {{starRate.TotalVotes}} امتیازدهنده به راهنمای خرید بلیط

راهنمای خرید بلیط

 

راهنمای خرید بلیط از سایت "به پرواز"

 

1. در ابتدا چنان که قبلا در سایت ثبت نام کرده اید، وارد حساب کاربریتان شوید.

 

 

2. برای خرید بلیط، در صفحه اصلی اطلاعات مور نیاز را برای مسیر مورد نظر خود وارد نمایید. مطابق تصویر زیر در قسمتهای مشخص شده (1)یک طرف یا دو طرفه بودن سفر (2)شهر مبدا (3)شهر مقصد (4)تاریخ رفت (5)تعداد مسافر را تعیین نموده و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

 

 

3. نتایج جستجو برای شما نمایش داده خواهد شد. در این صفحه شما می توانید (1)مبدا، مقصد و یا تاریخ سفر را تغییر دهید (2)نتایج جستجو را بر اساس ساعت، قیمت و ظرفیت مرتب کنید (3)انواع فیلتر یا محدودیت را بر جستجوی خود اعمال کنید (4)نتایج جستجو را بررسی کنید (5)جزییات بیشتر پرواز را مشاهده کنید و در نهایت (6)پرواز مورد نظر را انتخاب نمایید.

 

 

4. پس از انتخاب بلیط، در صورتی که وارد سیستم نشده باشید، از شما خواسته می شود وارد حساب کاربریتان شوید. شما می توانید با وارد شدن به سیستم از مزایای ویژه سایت "به پرواز" بهره مند شوید و یا اینکه با انتخاب "فعلا نه" از این مرحله رد شوید. اگر قبلا ثبت نام نکرده اید میتوانید از گزینه "ثبت نام" استفاده کنید.

 

 

5. در این مرحله بایستی (1)اطلاعات خود را وارد کنید (2)همچنین می توانید در صورت تمایل تعداد مسافران را افزایش دهید (3)جهت سهولت کار می توانید از نام و مشخصات مسافرین سابق استفاده کنید و در نهایت روی (4)دکمه تایید اطلاعات کلیک کنید.

 

 

6. این بخش برای بررسی صحت اطلاعات وارد شده، قبل از پرداخت هزینه است. قسمت (1)مربوط به مطالعه و موافقت با قوانین پرواز و تایید صحت اطلاعات است (2)می توانید اطلاعات پرواز را از این قسمت اصلاح کنید (3)در صورت تایید اطلاعات، برای تکمیل خرید گزینه "پرداخت بانکی" را انتخاب نمایید. زمان باقی مانده جهت تکمیل خرید را که در بالای صفحه نمایش داده می شود، مد نظر داشته باشید.

 

 

7. اطلاعات کارت بانکی خود را برای ادامه فرایند خرید وارد نمایید. در آخر روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید.

 

 

8. در صورتی که مرحله پرداخت موفقیت آمیز باشد بلیط شما صادر شده و برای شما نمایش داده خواهد شد. (1)می توانید بلیط خو را ذخیره و یا چاپ کنید (2)اطلاعات بلیط خود را کنترل نمایید.

 

 

برچسب ها {{item.name}}
;